Vi på kontoret

Kontorstider
Du når oss på kontoret alla helgfria vardagar mellan kl. 8-17.

För kunder och medarbetare finns även ett journummer att använda vid akuta händelser under tid då kontoret inte är bemannat. Journumret är: 0765-789395

Huvudkontor
Storgatan 45
171 52 Solna

Efter överenskommelse
Köpmangatan 46
702 23 Örebro

Verksamhetschef

Eva Lundin
08-700 20 68
076-775 37 77
eva@elfa-assistans.se

Assistanskoordinator

Kaiser Rady
070-738 11 42
kaiser@elfa-assistans.se

Assistanskoordinator

Kristina Hannason
08-700 20 60
073-684 17 25
kristina@elfa-assistans.se

Assistanskoordinator

Hayat Gouriye
070-738 14 53
hayat@elfa-assistans.se

Assistanskoordinator

Helena Perjons
08-700 20 67
070-738 10 76
helena@elfa-assistans.se

Assistanskoordinator

Hamid Amini
08-700 20 60
+46 73-598 69 17
hamid@elfa-assistans.se

Ekonomiansvarig

Meriam Ibrahim
08-700 20 61
070-442 12 91
meriam@elfa-assistans.se

Redovisningsekonom

Irene Sandman
08-700 20 66
076-777 72 75
irene@elfa-assistans.se

Löneansvarig

Susanne Ölander
08-700 20 65
070-7409574
susanne@elfa-assistans.se

Informatör

Masoud Shikh Sedi
070-736 75 85

Administrativ assistent

Johanna Perjons
08-700 20 60
076-777 74 48
johanna@elfa-assistans.se

Assistansadministratör

Izla Chabe
0736-143091
izla@elfa-assistans.se

Nyfiken på oss?

Testa vårt sätt, ge oss chansen att underlätta din vardag

Vill du jobba som
personlig assistent?

Sök till någon av våra utannonserade tjänster eller skicka in en spontanansökan

Gjort dig illa på jobbet?

Ta för vana allt alltid rapportera eventuella olycksfall och tillbud till oss på kontoret så att vi kan ta vårt ansvar som arbetsgivare.

Ring oss på kontoret och berätta vad som har hänt eller fyll i det här formuläret