In english العربية » Logga in

Vi på kontoret

Verksamhetschef

Camilla Franzén
08-700 20 62
076-777 74 48
camilla@elfa-assistans.se

Uppdragsansvarig

Eva Lundin
08-700 20 68
076-775 37 77
eva@elfa-assistans.se

Assistanskoordinator

Sanaria Ezzet
08-700 20 64
070-738 11 42
sanaria@elfa-assistans.se

Assistanskoordinator

Hadeel Alhasan
08-700 20 63
070-738 14 53
hadeel@elfa-assistans.se

Assistanskoordinator & Adm. ass

Helena Perjons
08-700 20 67
070-738 10 76
helena@elfa-assistans.se

Ekonomiansvarig

Meriam Ibrahim
08-700 20 61
070-442 12 91
meriam@elfa-assistans.se

 

Löne- och ekonomiassistent

Anky Abdulmasih
076-777 72 75
08-700 20 66
anky@elfa-assistans.se

 

 

Löneekonom

Jonas Jensen
08-700 20 65
jonas@elfa-assistans.se

Administrativ assistent

Johanna Perjons
Föräldraledig

Huvudkontor

Storgatan 45
171 52 Solna

Efter överenskommelse

Munktellstorget 2
633 43 Eskilstuna

Kontorstider

Du når oss på kontoret alla vardagar mellan kl. 8-17.

För kunder och medarbetare finns även ett journummer att använda vid akuta händelser under tid då kontoret inte är bemannat.

Journumret är: 0765-789395

Vid behov kan du under jourtid även ringa följande nummer: 070-442 12 91 eller 076-777 74 48

“Fast man är liten är man minst lika viktig som en stor”

-Nalle Puh

Vill du veta mer om personlig assistans ?
Lämna ditt telefonnummer så ringer vi upp dig.