In english العربية » Logga in

Vi på kontoret

Verksamhetschef

Eva Lundin
08-700 20 68
076-775 37 77
eva@elfa-assistans.se

Assistanskoordinator

Sanaria Ezzet
08-700 20 64
070-738 11 42
sanaria@elfa-assistans.se

Assistanskoordinator

Kristina Hannason
08-700 20 60
073-684 17 25
kristina@elfa-assistans.se

Assistanskoordinator

Hadeel Alhasan
08-700 20 63
070-738 14 53
hadeel@elfa-assistans.se

Assistanskoordinator

Helena Perjons
08-700 20 67
070-738 10 76
helena@elfa-assistans.se

Assistanskoordinator

Hamid Amini
08-700 20 60
+46 73-598 69 17
hamid@elfa-assistans.se

Ekonomiansvarig

Meriam Ibrahim
08-700 20 61
070-442 12 91
meriam@elfa-assistans.se

 

Löne- och ekonomiassistent

Anky Abdulmasih
08-700 20 66
076-777 72 75
anky@elfa-assistans.se

 

Löneansvarig

Susanne Ölander
08-700 20 65
070-7409574
susanne@elfa-assistans.se

 

Informatör

Masoud Shikh Sedi
Informatör
070-736 75 85

Administrativ assistent

Johanna Perjons
08-700 20 60
076-777 74 48
johanna@elfa-assistans.se

Kontorstider

Du når oss på kontoret alla helgfria vardagar mellan kl. 8-17.

För kunder och medarbetare finns även ett journummer att använda vid akuta händelser under tid då kontoret inte är bemannat.
Journumret är: 0765-789395

Huvudkontor

Storgatan 45
171 52 Solna

Efter överenskommelse

Köpmangatan 46
702 23 Örebro

“Fast man är liten är man minst lika viktig som en stor”

-Nalle Puh

Vill du veta mer om personlig assistans ?
Lämna ditt telefonnummer så ringer vi upp dig.